16. dubna 2014 06:00

Hlasujte pro nejlepší vědecké video, vítěz dostane 100 000!

Dokumentární kanál Prima ZOOM ve spolupráci s NF Neuron vyhlašuje soutěž o Cenu Prima ZOOM – Neuron o nejlepší vědecké video. Hlavní cenou je 100 000 korun.

Do soutěže o nejlepší vědecké video, kterou vyhlásil Nadační Fond Neuron a Prima ZOOM je jejím partnerem, nám přišly desítky docela povedených videí. A teď nastává druhá fáze: kdo vyhraje, je ve vašich rukách. Začíná hlasování o cenu Prima ZOOM Neuron!

Od středy 16.dubna můžete vybírat, které video se vám nejvíc líbí a sami svým hlasem můžete přispět k tomu, že se vítězem stane opravdu ten nejlepší. My už samozřejmě své favority máme, ale nebudeme je prozrazovat, aby bylo hlasování objektivní a nezávislé.

HLASUJTE PRO VIDEA TADY!

Proč vznikla tato soutěž? Jen samotný vědecký výzkum dnes už nestačí – je také důležité umět vědu propagovat. Tato cena se tedy bude udělovat za nejlepší krátké video, které bude propagovat nějaký vědecký obor.

Oceněni budou tři finalisté, přičemž vítěz získá finanční odměnu ve výši 100 tisíc korun, účastníci na 2. a 3. místě obdrží hodnotné věcné ceny. Ceny budou předány 14. 5. 2014 od 17.00 v NTK na akci "Neuron Science Future – české příběhy vědecké budoucnosti".

Všechna videa obsahující témata rasismu, xenofobie, sexismu, vulgarity atd. byla automaticky vyřazena. Porota si vymezuje právo vyřadit nekvalitní/nesmyslné projekty a zároveň udělit až 3 divoké karty pro ojedinělé/zajímavé/vysoce kvalitní projekty.

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom