Časopis Prima ZOOM

Roční předplatné jen za 380,- Kč 272,- Kč

Magazín Prima Zoom vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68,- Kč. Vychází 4x ročně.

V prodeji od 24. listopadu

Časopis Prima ZOOM & rozhovor s Danou Drábovu

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 24. listopadu. Tentokrát vám přinášíme ojedinělý rozhovor s atomovou lady Danou Drábovu. Jak moc ovlivňuje ceny energií válka na Ukrajině? Bude čím topit a svítit? Budeme na to mít? A použije Rusko jadernou zbraň? Podle předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost by se ceny zvýšily i bez války, plynu je dost, situace se uklidní a pravděpodobnost použití jaderné zbraně se blíží nule. Tak snad jsme vás trochu uklidnili, a hlavně se dozvíte, že energie máme nekonečno, jen ji neumíme využívat.

Roční předplatné jen za 272,- Kč 380,- Kč

Všechna vydání časopisu

Časopis Prima ZOOM & rozhovor s Danou Drábovou

Aktuální vydání přináší rovněž mnohá jiná poutavá témata. Představíme další zajímavé osobnosti, které se objevily v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Čeká vás brzké odhalení mimozemského života. Poodhalíme nebezpečí tání permafrostu. Přiblížíme nedávnou nehezkou historii gulagů a Hitlerových žen. Zajímá vás, jestli se Jan Žižka bál pekla? Prozkoumáme tři póly cestovatele Petra Horkého. Nakoukneme pod kuklu motýla. Ukážeme vám poklad švýcarských horských chlupáčů a další zajímavosti zvířecí říše.

Zima sice pomalu klepe na dveře, ale proč si nevyrazit někam do dálek? Společně s partnerem čísla CK Blue Style tak budeme pokračovat v dalším cestovatelském speciálu. Zavítáme do Dubaje – země, kde zažijete vše, na co si vzpomenete. Odhalíme nejlépe střežené tajemství Barbadosu. Ale tím výčet různorodých zajímavostí aktuálního čísla zdaleka nekončí.

Aktuální číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách jen za 68 Kč. Pro fanoušky nejen Prima ZOOM doporučujeme si magazín objednat na webu SEND.cz a bude jim chodit 4x ročně rovnou do schránky. Ideální dárek pod stromeček pro všechny milovníky poznání i zábavy.

Milujeme Dubaj s CK Blue Style

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláři na českém trhu specializující se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ.

Cílem cestovní kanceláře Blue Style bylo od samého počátku dělat dovolenou jinak, než jak ji v té době dělala konkurence. Vše bylo a je zaměřeno na spokojeného klienta a perfektní produkt, který vždy zakladatelé tvořili tak, jako by ho připravovali sami pro sebe. Tento cíl se za 24 let nezměnil a po celou dobu byl motorem pro neustálé vylepšování jak samotných produktů, tak systémů, které klientovi usnadní výběr i nákup.

Začátkem února tohoto roku představila cestovní kancelář Blue Style svoji novou tvář – nové logo a kompletní vizuální identitu. „Jsme stejní, přitom noví a lepší. Nejsme jen kancelář, jsme vaše skvělá dovolená,“ uvádí Imed Jeddai, majitel společnosti.

Pokud toužíte alespoň na pár dní uniknout od každodenních starostí a užít si skvělou dovolenou plnou odpočinku, zábavy a nezapomenutelných zážitků, vyberte si svůj zájezd na www.blue-style.cz.

Pro partnery

Vyzkoušejte si různé možnosti spolupráce s časopisem Prima ZOOM, které rádi přizpůsobíme Vašim potřebám. Kontaktujte nás!

Zoom témata