Časopis Prima ZOOM

Roční předplatné jen za 350,- Kč 299,- Kč
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Marií Rottrovou
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Dagmar Peckovou
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Martou Kubišovou
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Ester Ledeckou
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Annou a Vojtou

Magazín Prima Zoom vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 66,- Kč. Vychází 4x ročně.

Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Marií Rottrovou
V prodeji od 24. února 2022

Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Marií Rottrovou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 24. února. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také svěží rozhovor s Marií Rottrovou. Užijte si toto interview s úsměvem. Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Roční předplatné jen za 299,- Kč 350,- Kč

Všechna vydání časopisu

Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Marií Rottrovou
Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Dagmar Peckovou Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Martou Kubišovou Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Ester Ledeckou Magazín Prima ZOOM & rozhovor s Annou a Vojtou

Magazín Prima ZOOM opět přináší rozhovor s výraznou ženskou osobností – paní zpěvačkou Marií Rottrovou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 24. února. Kromě množství zajímavostí nejen z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také svěží rozhovor s Marií Rottrovou. Užijte si toto interview s úsměvem. Pořiďte si nové číslo magazínu Prima ZOOM, které najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Jedné z našich nejoblíbenějších a nejlepších zpěvaček se přezdívá Lady SOUL. Před pár měsíci tato elegantní dáma navíc oslavila osmdesátku. Není to na ní ale vidět ani v nejmenším. Proč? Odpovědí na otázku, jak zastavila čas, je totiž její úsměv. Marie Rottrová je pravděpodobně nejlaskavější a nejpozitivněji naladěný člověk na téhle planetě (ať dáme slovu „pozitivní“ zase ten příjemný význam). Její úsměv je opravdu odzbrojující a vydá za celou sadu zkrášlujících operací.

Aktuální vydání se věnuje také mnoha dalším zajímavým tématům: poznáte například hmyz v roli detektivů. Zamyslíme se nad tím, jestli je trans-humanismus konec, nebo naopak budoucnost lidstva. Představíme zajímavé osobnosti, které se objevily v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Podíváme také se na věčný spor o pravost Rukopisů – našli jsme snad nové důkazy? Představíme vám nejslavnější ruské špiony nebo sultánovy krásky. Budeme luštit Da Vinciho kód. Čeká nás konec krvavých býčích zápasů? Ochutnáte národní zlatavý mok. Řekneme vám, jak moc jsou chytrá zvířata. Zavítáme do země nikoho.

Navíc odstartujeme letošní cestovatelský speciál – díky speciálu Milujeme Egypt s CK Blue Style a Egyptskou centrálou cestovního ruchu se podíváme právě do této oblíbené destinace. Objevíme 5 tváří současného Egypta a zároveň proplujeme zajímavou a tajemnou egyptskou historií.

Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách.Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Je možné jej zakoupit v běžné síti trafik nebo objednat jako předplatné na webu SEND.cz s originálním dárkem od Dinosauria Museum Prague.

Milujeme Egypt s CK Blue Style

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláři na českém trhu specializující se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ.

Cílem cestovní kanceláře Blue Style bylo od samého počátku dělat dovolenou jinak, než jak ji v té době dělala konkurence. Vše bylo a je zaměřeno na spokojeného klienta a perfektní produkt, který vždy zakladatelé tvořili tak, jako by ho připravovali sami pro sebe. Tento cíl se za 24 let nezměnil a po celou dobu byl motorem pro neustálé vylepšování jak samotných produktů, tak systémů, které klientovi usnadní výběr i nákup.

Začátkem února tohoto roku představila cestovní kancelář Blue Style svoji novou tvář – nové logo a kompletní vizuální identitu. „Jsme stejní, přitom noví a lepší. Nejsme jen kancelář, jsme vaše skvělá dovolená,“ uvádí Imed Jeddai, majitel společnosti.

Pokud toužíte alespoň na pár dní uniknout od každodenních starostí a užít si skvělou dovolenou plnou odpočinku, zábavy a nezapomenutelných zážitků, vyberte si svůj zájezd na www.blue-style.cz.

Pro partnery

Vyzkoušejte si různé možnosti spolupráce s časopisem Prima ZOOM, které rádi přizpůsobíme Vašim potřebám. Kontaktujte nás!

Zoom témata