6. března 2019 06:00

Časopis Prima ZOOM přináší tentokrát velmi otevřené vyznání tenisové bohyně Petry Kvitové

Prohlédněte si titulku, ať víte, co máte v trafikách hledat.

Nové číslo časopisu Prima ZOOM nabídne po českých osobnostech Jaromíru Jágrovi, Karlu Gottovi a Karlu Voříškovi další exkluzivní rozhovor – aktuálně čtenářům přiblíží nejlepší českou tenistkou a světovou trojku – Petru Kvitovou.

Kromě výjimečného interview s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou najdou čtenáři v časopise Prima ZOOM nepřeberné množství zajímavých článků, kterým vévodí neotřelé pohledy do budoucnosti. Březnové číslo Prima ZOOM je k dostání od 7. března v distribuční síti PNS za 68 Kč.

A na co dalšího se mohou čtenáři těšit? V rámci hlavního tématu Zpátky do budoucnosti se zaměříme například na průlomové objevy v léčbě rakoviny, hrozivou umělou inteligenci či jak to vidí vizionáři a proroci. Pro milovníky čtyřnohých miláčků tu máme okno do psí duše. Stále neutuchající zájem o oblíbená témata naplní – puritáni upalují čarodějnice a pohrobci nacistů spustili studenou válku. Nahlédneme také do krvavé Albánie. Vlaky příštích časů uspokojí milovníky kolejí. Podíváme se do zákulisí natáčení seriálu Hausbot Petra Horkého II. Dalším tématem bude, jak se Evropa třese strachy před Vikingy. Nenechte si ujít netradiční pohled na 100 let cestovatelské legendy Miroslava Zikmunda. Nechybí ani oblíbená křížovka, tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima ZOOM a množství dalších tematicky rozmanitých článků.

Titul vydává FTV Prima podobně jako ostatní časopisy pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč.

Časopis lze zakoupit i elektronicky na webu alza.cz.

Topi Pigula

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom