27. srpna 2019 15:47

Časopis Prima ZOOM přináší tentokrát ojedinělý rozhovor s hercem Hynkem Čermákem

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází už podruhé pod taktovkou uznávané novinářky, reportérky a fotografky Lenky Klicperové.

Exkluzivní interview

Nové číslo vychází 29. srpna a mimo jiné přináší také exkluzivní interview s hercem Hynkem Čermákem, který rozhovory poskytuje zcela výjimečně.

Málokdo ví, že Hynek Čermák je také fotograf. Proslul rolemi drsňáků a zejména policajta Rapla. Jako drsňák sice působí, ale jen na první pohled, než se objeví umělecká duše. Záběr Hynka Čermáka je mnohem širší a nezahrnuje jen herectví. Hynek je také nadšeným a úspěšným fotografem černobílých ženských aktů. Právě proto jsme k jeho focení přizvali jednoho z nejlepších a světově proslulých českých fotografů – Antonína Kratochvíla, mistra černobílé fotky. A na co dalšího se mohou čtenáři těšit? Čeká vás série Utajených příběhů českých dějin. Poznáte zločiny z vášně v říši zvířat a také nahlédneme do posledního deníku Květy Fialové. Nechybí ani oblíbená křížovka, tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima ZOOM a množství dalších tematicky rozmanitých článků.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, další stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA PRINT. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci s nakladatelstvím DONAU MEDIA.

Limitovaná nabídka

Pouze pro 50 nových předplatitelů máme speciální nabídku předplatného se zábavně naučnou deskovou hrou Prima ZOOM od společnosti Albi v hodnotě 799 Kč!

Získáte 4 magazíny Prima ZOOM, v každém z nich najdete 100 stran lákavého čtení a časopis vám vždy přijde až do schránky.

Cena předplatného: 399 Kč

Objednávat můžete na: https://www.send.cz/casopis/1244/prima-zoom

Topi Pigula

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom