26. května 2022 11:19

Časopis Prima ZOOM přichází 26. května s novým číslem a Danem Bártou na titulce

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 26. května. Která osobnost poskytla rozhovor tentokrát? Znáte ho z J.A.R. nebo z Illustratosphere, ze skupin Alice nebo Sexy Dancers či z muzikálů Jesus Christ Superstar a Evita. Kromě toho je textařem, fotografem, milovníkem přírody a vášnivým obdivovatelem vážek. Ano, je to on – Dan Bárta.

Aktuální vydání se věnuje také mnoha zajímavým tématům. Čekají nás úsměvné přešlapy diktátorů. Představíme zajímavé osobnosti, které se objevily v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Zaměříme se na ruský cíl Charkov. Podíváme se na zoubek zombíkům. Představíme vám muže, kteří obklopovali Marii Terezii. Bílá hora: kronika povstání rozhodně zaujme každého.

K létu patří cestování, a tak vám nabídneme s partnerem čísla CK Blue Style další cestovatelský speciál, kdy se vydáme na Madeiru. Z oblíbené destinace odhalíme, proč jsou některá místa tabu a vypravíme se za tajemstvím Mayů. Madeira je velká botanická zahrada plná zeleně a rozkvetlých květin, kam se můžete vydat celoročně. Ostrov věčného jara nabízí jak aktivní odpočinek mezi horami a oceánem, tak relaxaci v přírodních lávových bazénech a spoustu dobrého jídla a pití.

V rámci dalších témat z vysílání kanálu Prima ZOOM odtajníme kouzlo evoluce a jako bonus se dozvíte něco o pivu. Ukážeme vám mistry přežití zvířecí říše. A to zdaleka není všechno. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách jen za 68 Kč. Pro fanoušky Prima ZOOM doporučujeme si magazín objednat na webu SEND.cz a bude jim chodit 4x ročně rovnou do schránky.

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom