29. srpna 2022 11:02

Vytuň si svůj notebook a telefon do kolekce ZOO!

Pro všechny fanoušky rodinného seriálu ZOO máme skvělou zprávu. Právě teď si můžete objednat svůj jedinečný ZOO kryt jak na notebook, tak samozřejmě také na svůj telefon. Připravili jsme pro vás až osm různých designů, ze kterých si určitě vyberete ten pravý pro své zařízení.

Na webových stránkách Skinzone si vyberete, jestli svůj nový ZOO kryt chcete na svůj notebook či telefon, následně si zvolíte jeden z osmi navržených motivů – a pak již stačí určit jen typ zařízení.

Skin je ochranná designová vícevrstvá PVC samolepka s odolnou povrchovou úpravou, která zvyšuje odolnost proti opotřebení a UV filtrem zajišťujícím stálost a jasnost barev po dlouhé roky. Svůj skin si můžete pořídit již od 199 Kč.

Co se týče krytů na telefony, ideálním parťákem je SNAP Case. Jedná se o lehkou a tenkou polykarbonátovou ochranu s matným povrchem. Svůj nový ZOO kryt si můžete pořídit již od 390 Kč.

Tak neváhejte a ozdobte si své zařízení novými skvělými kryty s motivy seriálu ZOO! Kryty můžete také překvapit jimi jako perfektním dárkem své blízké.

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom