SOUTĚŽ: Vyhrajte dovolenou snů v Egyptě

Chtěli byste navštívit krásný hotelový resort Hotel Magic Tulip Resort & Aquapark? Není problém...

Zúčastněte se naší soutěže a vydejte se vstříc dobrodružství v nádherném Egyptě! Poznejte ráj pro každého, kdo si chce užít rozmanitou dovolenou se vším všudy. Čeká vás nekonečné opalování na sluníčku, průzračně čistá voda, objevování tajemství podmořského světa Rudého moře nebo pravé pouštní dobrodružství. To vše můžete zažít v neodolatelném Egyptě, který je známý a turisty z celého světa vyhledávaný nejen díky starověké civilizaci. Pojeďte poznat spousty zajímavých památek na vlastní oči.

S cestovní kanceláří Blue Style, která se specializuje na letecké zájezdy, můžete vyhrát 8denní zájezd do Marsa Alam pro dvě osoby. Stačí, když se zúčastníte naší soutěže na tomto odkazu a odpovíte na otázku: PROČ MILUJETE EGYPT? Těšíme se na vaše odpovědi plné tipů, zkušeností nebo třeba i snů, které jste v Egyptě zažili.

Soutěž byla ukončena, vítězkou se stala Dominika Rycková.

Zúčastněte se soutěže!

Připraven je pro vás nádherný hotelový resort Hotel Magic Tulip Resort & Aquapark, který leží přímo u vlastní pláže s vynikajícími podmínkami pro potápění a šnorchlování. V komplexu vás čeká all inclusive strava, můžete využívat bohatých služeb sportovních a zábavných aktivit a v neposlední řadě si dopřát odpočinek ve wellness centru během relaxačních masáží.

Vyhrajte superior pokoj s výhledem do zahrady na tomto odkazu díky jedinečné soutěži ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style. Výherní poukaz můžete uplatnit od května do června nebo od září do října, mimo svátky. Tak neváhejte a pojďte soutěžit s CK Blue Style! Vyhrává přesně stá odpověď. Držíme palce!

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom