19. září 2023 16:15

První ročník zážitkového happeningu ZOOM FEST přilákal přes 9 tisíc diváků

Na nejnovější primácký event ZOOM FEST v sobotu 16. září dorazilo 9 300 návštěvníků. Festival bavil prostřednictvím přednášek, workshopů, koncertů, gastronomických pochutin a dalších rozmanitých zážitků. Zaostřeno bylo na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu. Přednáškové stany praskaly ve švech. Plocha před hlavním pódiem byla při všech koncertech zaplněna. Tradičně byla také fronta na autogramiádu herců ze seriálů televize Prima. Vše bylo navíc zcela zdarma! Akci připravila primácká agentura SOLOOTIONS.

Hlavní hudební stage roztančily kapely O5 a Radeček, Monkey Business, Chinaski a Queens of Everything. ZOOM stage nabídla zhlédnutí nejzajímavější aktuálních dokumentů z jednoho z nejoblíbenějších TV kanálů Prima ZOOM. Také vás vzala za poznáním a neuvěřitelnými cestovatelskými zážitky spolu s horolezcem Radkem Jarošem, cestovateli a dokumentaristy Petrem Horkým a Miroslavem Náplavou a Martinem Petráskem ze Slezské univerzity v Opavě. Radek Jaroš spolu s kapelou O5 a Radeček představili projekt „Hory“, jehož je Prima ZOOM také mediálním partnerem a který navazuje na aktuálně nejhranější píseň v českých rádiích. Více na www.mamradhory.cz.

Další zajímavé přednášky a workshopy za velkého zájmu zrealizovali Jan Mühlfeit, Radek Laci, Kryštof Jarmar (Brain We Are), Eliška Remešová, Jan Haruda, Libor Mattuš, Radek Němec, Michal Tříska či Toman Equilibre. Bohatý doprovodný program naplnili partneři akce: Společnost Philip Morris představila laboratoř Svět bez kouře a interaktivní audiovizuální instalaci, jejíž součástí se mohli stát všichni dospělí návštěvníci akce a měli tak šanci zapojit se do iniciativy „Váš důvod“, která vyzývá všechny kuřáky cigaret v Česku k přehodnocení svého životního stylu; Canon nabídl fotokoutek s fotkami ve špičkové kvalitě; s Costa Cofee se návštěvníci naladili lahodnou kávou; Dermacol beauty koutek hýčkal nejen ženy; s Form Factory se nejen cvičilo, ale mohlo se i konzultovat s nutriční terapeutkou Klárou Řehořkovou a instruktorem Matějem Ptáčkem. První mobilní planetárium v ČR zajistilo sférické promítání vzdělávacích filmů a zábavních full-dome show (nejen) o hvězdách a vesmíru na planetární kupoli. Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy a její Přírodovědci.cz nabídli možnost namíchat si molekulární drink a pohladit si „zvíře“, které jen tak do ruky nedostanete. A celou dobu si návštěvníci mohli užít dobré jídlo.

Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima, který je zodpovědný i za agenturu SOLOOTIONS, dodává: „TV kanály Prima, Prima LOVE, Prima COOL i Prima MAX už své úspěšné eventy mají, a tak jsme si řekli, že Prima ZOOM by si také zasloužil vlastní tematickou akci. Vytvořili jsme originální event, který skloubil poznání i zábavu. Představil dokumenty a osobnosti spojené s Prima ZOOM a bohatý doprovodný a kulturní program a navíc přinesl obrovskou přidanou hodnotou prostřednictvím přednášek a workshopů předních českých odborníků. Jsme nadšeni, že první ročník předčil naše očekávání a setkal se s tak obrovským zájmem veřejnosti.“

Těšíme se na další ročník!

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom