TEST: Vidíte na obrázku muže, nebo ženu? Hodně to o vás vypovídá

Tato optická iluze ukazuje objímající se dvojici, ale není zcela jasné, zdali je v popředí muž, nebo žena. Koho vidíte vy? Možná vám to něco napoví o vaší aktuální situaci.

Tato optická iluze má jen dvě možnosti, které na obrázku můžete vidět. Nachází se na něm totiž muž a žena v objetí, není však úplně jasné, čí tvář je blíže k nám. Dobře se na obrázek podívejte a najděte odpověď v závislosti na vašem pohlaví.

Jsem žena a vidím ženu

Pokud jako žena vidíte nejprve dívčí obličej, můžete se připravovat na něco šťastného ve vaší blízké budoucnosti. Dívka na obrázku se totiž dívá nahoru, což svědčí o naději a pozitivních vyhlídkách. Navíc kdo vidí osobu stejného pohlaví, jako je on sám, je zřejmě smířen se svou identitou a osobností. Takže moc pěkný výsledek – sebedůvěra a naděje do budoucna!

Jsem žena a vidím muže

V tomto případě nejspíše toužíte po nalezení partnera nebo jste v poslední době právě někoho takového našla, a tak je nasnadě, že na obrázku vidíte rychleji mužskou tvář. V těchto případech je samozřejmě v pořádku, že mužské představy zaměstnávají vaši mysl, jedná se totiž o změny, které jsou prospěšné.

Jsem muž a vidím ženu

Jestliže jako muže vidíte nejdříve ženu, může to svědčit o fixaci na opačné pohlaví. Přikládáte velkou důležitost tomu, co ženy říkají a dělají, nejspíše od nich potřebujete i schválení většiny toho, co děláte. To však není úplně šťastná cesta, k dlouhodobé spokojenosti směřuje spíše smíření se sebou samým a zaměření na to, co je skutečně důležité. Takže si dopřejte čas na rozmyšlenou a ukotvěte se sám v sobě.

Jsem muž a vidím muže

Pokud jako muž vidíte jiného muže, nejspíše máte s někým aktuální spor. Může se jednat o práci, sport či rovnou soukromý život, ale nějaký důležitý muž zjevně zaměstnává vaši mysl. To je dobré si uvědomit, neboť takové rozepře nám většinou jen berou energii, ale nic smysluplného nedávají. Takže jakmile to bude možné, tento spor efektivně vyřešte či se na něj rovnou vykašlete.

Našli jste se v tomto testu? Pokud ne, nedá se nic dělat, snad to příště vyjde lépe!

Mojmír Sedláček

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom