12. března 2013 06:20

Pozvánka na sportovní akce v rámci Švýcarského jara

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Švýcarsko si pro vás připravilo i sportovní program, a sice akci Tour Nordic Walking, které se může zúčastnit každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

Nordic walking – chůze s holemi – se v České republice stává stále populárnější. Na našich akcích si budete moci chůzi vyzkoušet za doprovodu zkušeného instruktura. Hůlky vám budou na místě zdarma zapůjčeny a technika podrobně vysvětlena.

K dispozici pak budou na všech místech 3 různé trasy. Reprezentační masér vás pak může zdarma namasírovat produkty z nabídky Perskindol. Zdarma k dispozici budou I brožury o Švýcarsku v češtině. Na místě můžete také soutěžit o řadu zajímavých věcných cen a postoupit pak i do druhého kola, kde jsou již hlavními cenami zájezdy do Švýcarska s CK ČEDOK a V-tour a pobyt ve walliském Ovronnaz.

Akce probíhá:

16.3. – Třeboň, Masarykovo náměstí, 10.00–15.00

V Třeboni se bude konat celý Švýcarský den, na programu budou i:

- ochutnávky a prodej švýcarských produktů

- přednáška o cestování do Švýcarska a oblasti Jungfrau

- výstava fotografií z partnerské oblasti Jungfrau

- promítání filmů

- soutěž o ceny

23.3. – Praha, Petřínské terasy, 10.00–16.00

Na Petřínských terasách se bude konat sportovní den s kantonem Graubünden. Budete si moci vyslechnout také vystoupení souboru Alphornistů ze Sv. Mořice a přednášku o nabídce cyklotras v Graubündenu. K dipozici na vyzkoušení budou i elektrokola. Součástí graubündenského dne bude i nabídka gastronomických zážitků a samozřejmě i brožury o Švýcarsku a Graubündenu v češtině zdarma. Na místě se bude i připravovat tradičním způsobem sýr.

Více informací se dozvíte na webu www.MojeSvycarsko.com

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom