21. března 2013 06:00

Poznejte nejkrásnější kanton Švýcarska! V sobotu v Praze

PR: Švýcarský den s kantonem Graubünden se koná na Petřínských terasách v sobotu 23.3. od deseti hodin.

Budete si moci vyzkoušet nordic walking – chůzi s hůlkami vhodnou pro každý věk i kondici. Hůlky Vám budou na místě zdarma zapůjčeny a zkušení instruktuři vás provedou po trase.

K dispozici budou i masážní krémy Perskindol a produkty Calinesse. Po celý den budete moci ochutnávat i zakoupit tradiční švýcarské pochoutky – sýry, čokoládu, víno. V restauraci se pak nabízejí různé švýcarské speciality. K dispozici na vyzkoušení budou také e-kola.

Vše k jízdě na elektrokole vám rádi vysvětlí odborníci na místě. Neopakovatelné kulturní zážitky v Praze pak zajistí soubor pěti alphornistů ze Sv. Mořice, který poprvé vystoupí v České republice. Hru na alphorn bude možné si také vyzkoušet. Od 13.00 se bude konat přednáška o cyklotrasách a turistické nabídce kantonu Graubünden. Zdarma budou k dispozici informační turistické brožury.

Pro děti i dospělé jsou připraveny soutěže o hodnotné ceny a hlavními cenami jsou pak zájezdy do Švýcarska od CK Čedok a V-tour, pobyt v termálních lázních Ovronnaz a jízdenky na Jungfraujoch a Rhétskou dráhu.

Přijďte s celou rodinou, těšíme se na vás! Více informací se dozvíte na webu www.MojeSvycarsko.com

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom