26. listopadu 2017 07:27

To nejzajímavější z dějin, vědy, světa a vesmíru u vás doma

Za nejnovějšími vědeckými objevy nemusíte do laboratoří, za nejdobrodružnějšími výpravami nemusíte do pralesa.

Tváří v tvář každodennímu životu se člověk občas nechává unést myšlenkami sahajícími mimo jeho realitu a klade si přitom spoustu otázek. Jak se asi žilo v jiných časech? Jak bude vypadat Země za milion let?

Proč je zrovna gepard tak rychlý a želva tak pomalá? V komfortu moderní doby se však cítíme tak pohodlně, že jen málokdo hledá odpovědi takříkajíc na vlastní kůži. Naštěstí existuje dost úžasných bláznů, kteří se vrhají do dobrodružství za nás, noří se do historických archivů, odkrývají tajemství planety, přežívají v divočině nebo objevují vesmír. Svoje poznatky a záběry pak formují do dech vyrážejících dokumentů, které můžete hltat z pohodlí domova, a vydávat se tak na cesty za poznáním spolu s nimi.

Pokud milujete pořady zaměřené na historii, geografii, přírodu nebo společenské i exaktní vědy, určitě si najděte čas pro televizi od UPC. Široká nabídka přes 20 dokumentárních programů obsahuje dnes už hvězdné kanály jako Prima ZOOM, National Geographic, Discovery Channel, Animal Planet, Travel Channel, Spektrum, Viasat Explore, Viasat History a mnoho dalších. Všechny programy vysílají v češtině, takže pochopíte i ty nejsložitější souvislosti.

Cestujte časem

Pokud by vám přesto některý z dílů vašeho oblíbeného dokumentárního seriálu utekl, buďte v klidu. UPC TV vám umožní podívat se na váš oblíbený pořad až 7 dní zpětně. Prostě se na něj podíváte o něco později a doplníte si mozaiku souvislostí, až na to budete mít chuť a čas. Pokud vás něco zaujme nebo přesně neporozumíte, o čem je řeč, klidně si můžete vybranou pasáž zopakovat nebo si celý pořad pustit od začátku. A ještě jedna důležitá věc – UPC TV vůbec nemusíte sledovat jenom na domácí televizi, své oblíbené dokumentární programy si klidně můžete vzít na balkon nebo kamkoli na cesty a sledovat je na tabletu nebo notebooku.

Komu by nestačily TV stanice, může sáhnout do videotéky pro jeden z více než 2 000 titulů včetně dokumentů. Navíc chystané změny na DVB-T2, o kterých se všude mluví, vás s UPC TV nemusejí vůbec zajímat!

Ptáte se, kolik za to? Pokud už máte od UPC internet, můžete k němu mít televizi už za pár korun – stojí jen 150 Kč měsíčně včetně zapůjčení HD Mediaboxu.

Přejděte z historie do moderní doby

Se službami UPC si zkrátka užijete každý moment. Můžete si vybrat z obrovské nabídky TV programů všech žánrů a sledovat je na televizi v obývacím pokoji, stejně jako na mobilních zařízeních kdekoli v dosahu internetu. Spolehnout se můžete na megarychlý a stabilní UPC Internet, který pokrývá domácnosti už statisíců rodin po celé ČR. To všechno je součástí nové nabídky s názvem Happy Home®, která představuje superrychlou Wi-Fi a nekonečnou zábavu pro všechny členy domácnosti na všech připojených zařízeních, s excelentním pokrytím v každém koutě domova.

Nabídka Happy Home® od UPC uspokojí nejen vás, ale i každého dalšího člena vaší rodiny. Užijete si spoustu úžasných momentů se službami UPC, a pokud je ještě nemáte, zvažte, jestli by se nehodily právě vám. Všechno, co vám pomůže s rozhodováním, najdete na www.upc.cz.

Topi Pigula

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom