13. prosince 2016 06:00

Líbí se vám Prima ZOOM? Tak si nás nadělte

Prima ZOOM cílí na zvědavé čtenáře a diváky. Dejte jasně najevo, že mezi ně patříte.

Nemá smysl si nalhávat, že čas před Vánoci nepatří mezi stresující období. Nejenže všichni chtějí mít víc naklizeno, než je běžně zvykem, ale ještě je nutno zařídit spoustu věcí navíc. Vyřídit si dovolenou, vyrobit PF, nakoupit na hodokvas, který proběhne v dobách svátků zasvěceným skromnosti a pohodě, koupit stromeček a zas a znovu se podivit, jak poporostly jeho ceny, zamyslet se, kde safra jsou ty ozdoby, jež jsme loni tak pečlivě uklidili s tím, že je "budeme potřebovat až za rok".

A ano, taky koupit dárky. Nejlépe originální a snadno sehnatelné. Kdo by při vědomí výše napsaného chtěl strávit čas běháním po obchodem nebo sezením u internetových vyhledavačů?

Aniž bychom se jakkoli chtěli podbízet, vlezlé reklamy je v tomto času všude až příliš, dovolujeme si nabídnout námět na dárek, který není ani prvoplánový ani kýčovitý ani drahý ani nevhodně okázalý. Naopak jím můžete dát hrdě najevo, že patříte do široké rodiny Primy ZOOM, televizního kanálu a webu, který má opravdu dobrou image a reputaci.

Pokud nám opravdu fandíte, najděte si minutku a podívejte se na to, co vám nabízíme.

Celý rok se snažíme přinášet co nejpestřejší výběr ze světa vědy, techniky a přírody. Aktuální zajímavosti, věci někdy možná trochu bizarní, ale takový už svět kolem nás je. Věříme, že naši čtenáři ocení informace, které dávají smysl a jsou v souvislostech. Pokud uvidíme někoho v tričku od Primy ZOOM, tak konečně poznáme další konkrétní tvář některého z našich příznivců.

Díky za váš čas, který nám věnujete... i v předvánočním shonu.

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom