13. září 2016 10:40

Jak zvládnout traumatizovaného psa se dozvíte dnes večer na Prima ZOOM

Premiérové programové bloky Po stopách historie a Zvířata a my dnes večer na Prima ZOOM

Za vznikem jednoho z nejdemokratičtějších a nejliberálnějších systémů na světě stojí skupina trestanců, rebelů a politických radikálů. Jak vznikla moderní Austrálie sledujte dnes ve 21.10 ve druhé části dokumentu Austrálie: Cesta ke svobodě na Prima ZOOM. Britské impérium na prahu druhé světové války tajně a hlavně rychle vyvíjelo účinné zbraně proti německé armádě. Bizarní příběh s názvem Churchillovy tajné zbraně v premiéře dnes od 20.00. A konečně vám Veterinář z Bondi Beach ve 23.10 spolu s cvičitelem psů (Zavolejte Cesara Millana ve 22.10) předvedou, co dělat, když jsou domácí mazlíčci v nouzi.

20.00 Churchillovy tajné zbraně

Plovoucí bomby, přilnavé granáty, magnetické miny nebo unikátní protitanková zbraň – to vše obvykle v horizontu několika týdnů a za pomoci salátových mís, kondomů a korků vyvíjela v Británii za druhé světové války tajná skupina vynálezců. Jednotka MD1 podléhala tak přísnému utajení, že se o její činnosti nedochovaly téměř žádné záznamy. Skupina inspirovala Iana Fleminga při vytvoření postavy pana „Q“, dodavatele aut, zbraní a další výbavy Jamese Bonda.

Britský dokument (2014)

21.10 Austrálie: Cesta ke svobodě (2/2)

V polovině 18. století byla Austrálie již 50 let zmítána válkou a po celém impériu se ozývalo volání po dmokracii a lidských právech. Ti, kdo napadali systém, byli posláni na samotný konec světa – do Austrálie. Ta se stala místem vyhoštění více než 3600 politických vězňů – Irové, Velšané, Angličané, Američané, Skotové, Kanaďané a další osídlili nový kontinent, aby o sto let později ve 40. letech 19. století rozdmýchali hnutí za demokratizaci Austrálie. Svět trestanců, rebelů a politických radikálů vám přiblíží druhá část australského dokumentu o vzniku moderní Austrálie.

Dvoudílný australský dokument (2015)

22.10 Zavolejte Cesara Millana III (2) – Z lásky k Leonovi

Rodinná přítelkyně si osvojí psa, jehož majitelka zemřela. Nová majitelka chce Leonovi poskytnout nový život, jenže to přináší stres jak psovi, tak nové paničce. Leon se chová agresivně vůči dalším psům i jiným zvířatům a zdá se být nezvladatelný. Pokud se jej nepodaří usměrnit, hrozí návštěva odchytové služby. Cesar Millan vám předvede, jak se dá takový traumatizovaný pes postupně zvládnout. Druhou část třetí série o praktikách amerického cvičitele psů sledujte dnes večer v premiéře na Prima ZOOM.

Americký dokumentární seriál (2016)

23.10 Veterinář z Bondi Beach VIII (2)

Po krkolomném pádu se smolař teriér rozhodně necítí dobře. Veterinář si je ale jistý, že to opravdu nehraje. Vzápětí se tým snaží odchytit ovce na útěku, ale není to vůbec jednoduché. Ovce jsou více než zdatným soupeřem. A nakonec je tu i buldok Brian, který se téměř nemůže nadechnout a spí prakticky vsedě, jen aby udržel hlavu nahoře. Reálné příběhy veterináře z nejznámější australské pláže Bondi Beach sledujte dnes večer v premiéře na Prima ZOOM.

Australský dokumentární seriál (2010)

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom