6. září 2016 06:00

Ceasar Milan a Veterinář s Bondi Beach - chlapi to se zvířaty umí. Novinky na Prima ZOOM

Ukážeme vám, jak zkrotit i léčit vaše domácí mazlíčky. S Cesarem i Chrisem zažijete zajímavé situace. Prima ZOOM vám pomůže v každé situaci.

Přinášíme vám pokračování seriálů s vašimi oblíbenými hrdiny, kteří zaujmou ženy i muže.

Od 6. 9. 22.20 – Zavolejte Cesara Millana III

Od 6. 9. 23.20 – Veterinář z Bondi Beach VIII

Zavolejte Cesara Millana III (16 dílů, úterý po 22.00, opakování pátek ve 13.35)

Cesar Millan je známý trenér psů. Cesara volají k agresivním nebo ustrašeným psům či ke psu, který napadá své majitele. Pan Millan je opravdovým psychologem psích duší. Zjišťuje, zda je pes agresivní nebo napadá lidi, protože je nejistý. Zároveň se stává rádcem společného soužití pro celou rodinu. Cesar Millan (rodným jménem César Felipe Millán Favela), zvaný „Zaříkávač psů“ (el Perrero), se narodil 27. srpna 1969 v Culiacánu v Mexiku. Proslavil se vlastním televizním pořadem (Našeptávač psů nebo Vůdce smečky Cesara Millana), vysílaném na stanici National Geographic. Vydal také několik knih a vychází i jeho časopis Cesar's Way. Lidé z celého světa za ním jezdí, aby jim Cesar jako psí psycholog pomohl s jejich psím mazlíčkem. V Kalifornii dokonce založil Psí psychologické centrum. Přitom jako jednadvacetiletý překročil ilegálně hranice do USA bez znalosti angličtiny a americkým občanem se stal až v roce 2009.

Veterinář z Bondi Beach VIII (13 dílů, úterý po 23.00, opakování pátek ve 14.35)

Hlavními hrdiny dokumentárního seriálu jsou veterináři ze Sydney – doktor Chris Brown a doktorka Lisa Chimesová – a úchvatná scenérie pláže Bondi, která patří k nejslavnějším přírodním lokalitám celé Austrálie. Každodenní pomáhání a zachraňování zvířat v nouzi je nečekaně dojemnou, ale i dobrodružnou podívanou. Doktor Brown je jedním z nejvytíženějších australských veterinářů a dělá, co může. Když nemůže nebo si neví rady, obrací se s žádostí o pomoc na doktorku Chimesovou z kliniky SASH, specializované na malá zvířata. Ať už mají srst, peří nebo šupiny, jejich pacienti se dočkají potřebných zákroků na nejlepších sálech s nejmodernějším vybavením. I když jsou to, pravda, trochu zvláštní operace. Chris Brown – ideál žen a vzor mužů – nenechá nikoho chladným.

www.prima-zoom.cz – unikátní online magazín: základní info, program, aktuality, fotografie, zajímavé články a ještě něco navíc.

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom