27. září 2018 08:50

Časopis Prima ZOOM tentokrát zaostřuje na Karla Gotta. Přibližuje tajemství z jeho kariéry i ze zákulisí politiky

Nový časopis Prima ZOOM má 98 stran plných zajímavého čtení, které je hřích minout. V trafice hledejte Gotta na titulce.

Nové číslo časopisu Prima ZOOM přichází po Jaromíru Jágrovi s dalším exkluzivním rozhovorem – tentokrát čtenářům přibližuje českou hudební ikonu, Karla Gotta. Kromě výjimečného interview se zlatým slavíkem se mohou čtenáři těšit na utajené příběhy českých dějin, příběh o cestě bílého zlata (kokainu) do nosů zbohatlíků, pravdu o vlcích, cestopis Petra Horkého a další zajímavé články. Pro všechny fanoušky Karla Gotta připravil Prima ZOOM překvapení – limitovanou sérii 1 000 výtisků, které mají odlišnou titulní stranu – stylizovanou fotografii Karla Gotta jako tajemného muže v kápi. Zářijové číslo Prima ZOOM je k dostání od 27. září v distribuční síti PNS za 68 Kč.

„Velmi mě těší, že po ojedinělém rozhovoru s Jaromírem Jágrem přinášíme čtenářům další exkluzivní osobnost, pana Karla Gotta, který se v interview ohlíží za významnými milníky své kariéry, ale nebojí se zabrousit i do politických témat. Mistra jsme nafotili v několika netradičních stylizacích v knihovně Teologického sálu Strahovského kláštera,“ říká k aktuálnímu vydání Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný i za tištěné tituly.

A na co dalšího se mohou čtenáři těšit? V rámci seriálu Utajené příběhy českých dějin jim budou představeny zajímavé reportáže – Psychotronika v časech „materialistické“ vědy; K čemu gestapo potřebovalo českého mága?; Neobjasněné kauzy padesátých let; Mnichov před Mnichovem či Zašifrovaná sdělení tradičních pohádek. Přečtou si také o jedné z nejexkluzivnějších drog milionářů a celebrit a v Británii právě teď nejoblíbenějším narkotiku – o kokainu. Zjistí, že mikroby můžou přeměnit Mars na přívětivou planetu. Zaujme je jistě také cestopis Petra Horkého se zamyšlením o vodě. A nebudou chybět ani tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima ZOOM a množství dalších tematicky rozmanitých článků.

Titul vydává FTV Prima podobně jako ostatní časopisy pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč.

red.

Topi Pigula

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom