23. října 2019 06:00

Velký návrat Vetřelců dávnověku

Těšíte se na další porci záhad Vetřelců dávnověku? Máte se skutečně na co těšit. Přinášíme novou dávku záhad a konspirací

Vetřelci dávnověku

Vděčí lidstvo za svůj vznik a vzestup návštěvníkům z jiných planet? Jak vznikaly starověké megalitické stavby a odkud se vzaly představy o všemocných bozích? To vše se už ve Vetřelcích dávnověku řešilo. Nyní ale přichází nová várka faktů a zajímavých otázek.

Velmi oblíbený a lehce kontroverzní seriál Vetřelci dávnověku se vrací se zbrusu novou sérií. Giorgio Tsoukalos se zabývá fascinující teorií, že někdy v průběhu starověku navštívili naši planetu mimozemští astronauti. Tentokrát se nebudeme věnovat ruským mutantům či epidemiím moru. V populárním seriálu se zkoumají nejslibnější stopy, které mimozemské civilizace mohly zanechat v různých koutech světa. Podaří se mu přesvědčivě prokázat, že v dávné minulosti navštívili Zemi mimozemšťané? Starověké stavby, dřevoryty, malby i literární texty z různých částí světa naznačují, že se první lidé setkali s bytostmi, které sestoupily z nebes. Je to vůbec možné? Zastánci teorie starodávných astronautů říkají, že ano. Podívejte se na nejzajímavější archeologické, vědecké a historické nálezy, jež jsou podle mnohých nezvratnými důkazy o vetřelcích dávnověku.

Napište si do kalendářů

Důležité jsou konkrétní vysílací časy, takže ať už používáte klasický papírový kalendář, nebo upomínky v telefonu, poznamenejte si: od 25. 10. ve 22.10 – Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy a od 20. 12. ve 22.00 – Vetřelci dávnověku X.

Text: RD

Topi Pigula

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární filmy na Prima Zoom