reklama

V pondělí se prý k Zemi přiblížil létající talíř! Ufologové tvrdí, že mají důkazy

UFO u Země Foto: UFO u ZeměFoto: All

V pondělí se k Zemi přiblížil asteroid, o němž jsme už na ZOOMu psali několikrát. Ufologové to samozřejmě vzrušeně pozorovali – s úmyslem najít něco podezřelého. A našli!

Na fotografiích i natočených videích je jasně vidět, jak je asteroid doprovázen dalším menším tělesem. NASA říká, že asteroid má vlastní měsíc – a podle ufologů je to nesmysl. Nabízejí řadu argumentů, proč se musí jednat o něco úplně jiného, podle nich jde o UFO. A ne o UFO ve smyslu Neidentifikovatelný létající předmět, ale tentokrát by to podle nich měl být jednoznačně létající talíř.

„Kolem asteroidu obíhá UFO. Na detailech ze záběrů jasně vidíme, že vesmírné plavidlo má tvar diamantu a je ploché,“ napsal přední ufolog Scott Waring, který je redaktorem oblíbeného webového magazínu UFO Sightings Daily.

„NASA samozřejmě i nadále bude tvrdit, že toto ploché těleso je měsíc. Omyl – kdyby byl nějaký měsíc takhle plochý, musel by se začít otáčet. Ale tento objekt se udržuje ve vodorovné poloze; přesně jak by se chovala kosmická loď,“ dodává příznivec konspirační teorie.

 

NASA jeho předpovědi potvrzuje: “Astroroid měří v průměru asi 400 metrů, jeho měsíc asi 80 metrů,“ uvádí americká vesmírná agentura na svých webových stránkách. Podle astronomů z NASA přitom nejde o nic výjimečného: “Asi 16 procent takto velkých asteroidů existuje v binárních systémech – tedy skládají se ze samotného asteoroidu a jeho měsíčku…“ vyvracejí podezření ufologů.

 MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Článek

Asteroid 2004 BL86 doprovází malý měsíc. Foto:

Asteroid, který v pondělí proletěl kolem Země, má vlastní měsíc!

Těleso, které v pondělí minulo Zemi, bylo ještě zajímavější, než jsme si zprvu mysleli...

 

 

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Lovci sopek Foto:
00:05 01:15
38%
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35

reklama