S Prima Martinou napříč Prima světem!

Martina Labohá je Prima holka. Stihla během několika let vystudovat vysokou školu v Česku, pracovat jako řeznice na Novém Zélandu, učit lyžovat v Japonsku a Švýcarsku, sušit koberce a následně dělat manažerku restaurace v Norsku. Natírat ploty na Srí Lance, připravovat snídaně pro turisty v Laosu a procestovat velkou část světa.

Teď se o své zážitky, zkušenosti a pocity podělí s Vámi. Diváky i nediváky Prima ZOOM Světa. Držte si klobouky. Nejprve ale ještě pár vět o Martině.

Po světě cestuje především lokální dopravou (ačkoli toho pak mnohdy lituje).

Nejraději jezdí do míst, kde nejsou turisté. I proto si v Jižní Koreji pořídila kolo, v Kambodže motorku a na Novém Zélandu dodávku. Japonsko procestovala vlakem, Samou stopem a Filipíny dokonce i s berlemi.

Martina miluje hory a gastronomii

Ráda ochutnává speciality zemí, ve kterých se nachází. Ať už ve stánku v zapadlé horské vesničce Vietnamu nebo v restauraci oceněné třemi michelinskými hvězdami v Chicagu. Většinu času cestuje sama, a proto si s sebou na cesty bere Drahuš, o které ráda píše.

Příběhy inženýrky z Prahy, která strávila 2 roky s batohem na zádech v Asii a Oceánii, si můžete pravidelně číst v sekci Letem, Prima Světem na Prima Zoom Světě. Těšte se také na rady a praktické tipy. Bude to jízda!

Populární filmy na Prima Zoom