20. ledna 2015 06:00

Jste to, co jíte! Jak by to vypadalo ve světě zvířat?

Kořist a predátor v jednom...

Jste to, co jíte, říká známé úsloví. A něco na tom je. Ale co kdyby to nebyla jen metafora, ale skutečnost? Zkusila si to představit americká umělkyně Sarah DeRemer – čistě subjektivně se jí to opravdu hodně povedlo.

V sérii fotek nazvané Evoluce spojila predátora s jeho nejoblíbenější kořistí do jednoho tvora. Výsledek je překvapivý, a to nejen u zvířat, ale také u Američana, kterého umělkyně vtipně mezi predátory také zahrnula...

Samozřejmě to není myšlené nějak vážně, ale možná by se z toho takoví žáci základních škol dozvěděli o šelmách a jejich přirozené kořisti víc než z půlky učebnice přírodopisu...

Evoluční mutanti jsou ZDE:

redakce Prima Zoom

redakce Prima Zoom

redakce magazínu Prima Zoom

Všechny články autora
Sdílejte článek
Štítky metafora Sarah DeRemer

Populární filmy na Prima Zoom