reklama

Vzestup i pád Ruska prožijete v pondělí na ZOOMu!

Romanovci: Sláva a pád carů Foto: Romanovci: Sláva a pád carůFoto: All

Osm premiérových dokumentů na dnešní den – to bude pondělí na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!

Můžete se dnes těšit na osm premiérových dokumentů ve čtyřech programových blocích. Co na vás čeká konkrétně?

Volání divočiny:

17.55: Život v kmeni

Mistři z deštného pralesa. Instruktor přežití a průvodce divočinou Hazen Audel se vydá do divočiny mezi opravdové domorodce. Naučí se zásadní techniky lovu i informace nezbytné pro přežití na nehostinných místech. Postaví přístřešek, zjistí, kde najít jídlo a vodu, a nakonec se vydá na lov… Britský dokumentární seriál (2010)

18.55: Ross Kemp: Bitva o Amazonii 2

Proč jsou deštné pralesy v Ekvádoru a Brazílii ohrožovány těžbou, i když jsou důležité pro všechny lidi na planetě? Investigativní novinář Ross Kemp hledá na tuto otázku odpověď… Britský dokument (2010)

Největší katastrofy:

20.0021.00 Do nitra hurikánu (6)

Poznejte zblízka jedny z nejničivějších hurikánů a bouří, které postihly Spojené státy. Superbouři Sandy, ničivou Katrinu či ne tolik známý hurikán jménem Rita… Americký dokumentární seriál (2014)

21.0522.10 Pasažér, který přistál s letadlem

77letý John Wildey se 8. října 2013 vydal s pilotem na výlet za přáteli. Když se Cesnou vraceli na domovské letiště Sandtoft ve východní Anglii, udělalo se pilotovi špatně a ztratil vědomí. John nikdy v životě letadlo nepilotoval, teď ale neměl na vybranou.


Cestovatelé a dobrodruzi:

22.10–23.25 Neznámá Asie

Indie: Říše divokých zvířat. Putování po málo známých koutech Asie nás zavede za jedinečnou přírodou a zajímavými živočišnými druhy… Americký dokumentární seriál (2014)

23.25–00.20 Idiot na cestách (6)

Skeptik Karl Pilkington se pod taktovkou svých škodolibých kamarádů vydává na dobrodružnou výpravu světem. Vypravte se spolu s ním do Číny, Indie, Mexika či Peru… Britský dokumentární seriál (2010)

Po stopách historie:

00.20 Romanovci: Sláva a pád carů

Dynastie Romanovců vládla Rusku po více než tři století. Poznejte její nejvýznačnější představitele a krutý konec posledního cara Mikoláše II. a jeho rodiny... Německý dokument (2013) 

01.30 Lovci

S pořadem zavítáme na čtyři velmi odlišná místa světa, kde lidé loví tradičními způsoby, zděděnými po předcích. V Mongolsku sokolníci posílají své orly na neopatrné lišky a vlky, v amazonské džungli Huaoraniové střílejí otrávené šipky na opice vysoko ve větvích. …

Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Život na ostro

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama