reklama

Ukažte svůj fotografický talent a vyhrajte digitální zrcadlovku Canon

Mountains foto - Obrázek 1 Foto: Mountains foto - Obrázek 1Foto: All

Prima ZOOM a festival filmů o udržitelném rozvoji Ekotopfilm spouští fotosoutěž, ve které můžete získat fotoaparát Canon za 30 000 Kč. Vaše dílo se navíc stane součástí výstavy, která objede celou republiku. Bez rozdílu věku může soutěžit a vyhrát každý, kdo má talent a přátele, kteří jej podpoří.

Od 30 srpna do 9. října můžete do soutěže přihlásit až 3 fotografie na témata
a) příroda
b) ochrana životního prostředí
c) znečištění

 

Zachytili jste něco zajímavého třeba právě během letošního léta? Ke každému z témat lze přihlásit jednu fotografii. A tak je vyberte, nahrajte a požádejte své přátele, aby od 30. srpna hlasovali právě pro ně.

 

Přidávat hlasy bude možné prostřednictvím Facebooku od pondělí 5. září. Pro jednu stejnou fotografii lze z jednoho účtu hlasovat jednou denně a to až do 9. října, kdy bude hlasování ukončeno.

 

10. října vše vyhodnotíme a z 10 fotografií, které získají nejvíce hlasů, vybere odborná porota vítěznou, za niž autor dostane digitální zrcadlovku CANON EOS 80D s objektivem EF-S 18-135 IS USM v hodnotě 30 000 Kč. Jeho dílo se tak zároveň stane prvním z kolekce obrazů putovní výstavy.

 

Výstava 10 nejlepších fotografií vybraných porotou bude k vidění ve všech krajských městech v rámci Tour mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s environmentální tématikou EKOTOPFILM.

 

Soutěžit můžete zde

 

Více o soutěži se dočtete v herním řádu.

Více o festivalu na www.ekotopfilm.cz.


Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVVelký Foto:
20.15
DNES V TVDoktor Jekyll a pan Hyde Foto:
22.25
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45

reklama