reklama

Pondělní DOTA 2: Ukrajinec proti Ukrajinci!

Weaver, DOTA 2 Foto: Weaver, DOTA 2Foto: All

Od pondělí 3. března sledujete na webu COOLu on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA 2.

Vždy první tři dny v týdnu vám budeme na našem-vašem webu přinášet skvělé zápasy těch nejlepších světových týmů v čím dál oblíbenější MOBA hře DOTA 2. Na koho a na co se můžete těšit?

Také dnes začíná přenos přesně o půl sedmé pre-show. Přeedstavíme vám všechny bojující týmy, shrneme, jak dopadly zápasy minulého týdne a ukážeme, co vás čeká tento týden. Každopádně dnes se můžete těšit na tyto matche:

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

První zápas 18:45 Team Empire vs. Sigma.int

Prakticky všichni favoriti soutěže pocházejí z východní Evropy. Rusko-ukrajinští Team Empire k favoritům určitě patří. Dnes narazí na tým Sigma.Int. Jak to dopadne? Použije Sigma opět svoji oblíbenou modro-fialovou kombinaci Bane, Visage, OD? Uvidíte dnes těsně přes sedmou!

Druhý zápas 20:00 Team Empire vs. Natus Vincere

I v druhém zápase dne budou bojovat Team Empire, ale tentokrát proti NaVi. Ti jsou stejně jako TE z Ukrajiny – bude se jednat o takovou digitální občanskou válku. Naštěstí jen herní a férovou, na rozdíl od současné politické situace.

Třetí zápas 21:15 RoX.KIS vs. Natus Vincere

A do třetice východoevropská divize smrti! NaVi proti ruským RoX.KIS! Zatímco NaVi se v posledních týdnech moc nedaří, RoX.KIS si vedou pořád stejně dobře – nepřátele drtí jako buldozer. Jak se jim bude dařit dnes? 

Článek

DOTA 2 bitva

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

Na webu Prima COOL budete moci sledovat profiligu v počítačové hře DOTA 2.

Článek

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Od 3. března běží na webu Prima COOL nejprestižnější DOTA 2 liga světa – mezinárodní DreamLeague. Jaké zápasy na vás čekají? Kdo se s kým kdy utká? Začínáme v 18.30!

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVCizinka Foto:
22.20

reklama