reklama

DOTA 2 – online přenos na webu Prima COOL!

DOTA 2 bitva Foto: DOTA 2 bitvaFoto: All

Na webu Prima COOL budete moci sledovat profiligu v počítačové hře DOTA 2.

Prima COOL vám opět přináší něco výjimečného. Připravili jsme pro vás něco v českém prostředí dosud nevídaného: on-line přenos celé ligy v počítačové hře DOTA 2. A ne jen tak nějakou ligu – ale jednu z nejlepších světových soutěží, prestižní DreamLeague!

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Už od pondělí 3.3.2014!

Po další dva měsíce budete moci na našem webu a na webu PrimaPLAY sledovat, jak nejlepší světové týmy a nejlépe placení profesionální hráči budou hrát, vymýšlet revoluční strategie a taktiky a hlavně: budete se spolu s nimi a dalšími miliony diváků po celém světě skvěle bavit!

Rozpis zápasů a celý jízdní řád ligy najdete TADY.

Článek

Hrdinky DOTA2

Pondělní DOTA 2 liga na COOLu: Rozpis zápasů zde!

Od pondělí 3. března budete na webu COOLu moci sledovat on-line jednu z nejlepších počítačových lig světa – mezinárodní DreamLeague v oblíbené DOTA2.

O co jde?

DOTA 2 je jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších počítačových her současnosti. Chytrá realtimová akční strategie je hrou dvou týmů o pěti hráčích. Každý tým se pokouší zničit základnu týmu nepřátelského, přičemž musí bránit vlastní základnu. Hráči si vybírají z desítek různých postav, každou s unikátními schopnostmi a vlastnostmi. Protože je DOTA 2 zadarmo a nabízí neskutečné množství kombinací a masivní porci zábavy, hrají ji desítky miliony hráčů – a probíhají v ní skvěle placené turnaje a ligové zápasy.

Kdy, kde a za kolik

Protože u nás v Evropě zatím neexistovala opravdu pořádná a prestižní DOTA 2 liga, vznikla letos nová, skvěle sponzorovaná a hlavně parádně obsazená liga – ASUS ROG DreamLeague. Na COOLu budete moci on-line sledovat všech 84 zápasů. Každý týden od pondělí do středy, po 10 týdnů, vždy od 18.45 budete moci na webu Prima COOL sledovat týmy jako NaVi, EG, Team Liquid, Cloud 9 a další. A hlavně: bude to celé úplně zadarmo. Začínáme už 3. března!

Detaily, na kterých záleží

Celá liga se hraje o 100 000 dolarů – v přepočtu o dva miliony korun. Liga má tři divize: severoamerickou, západoevropskou a východoevropskou. V každé hrají čtyři týmy: nejprve se každý utká s každým a pak šest celkově nejúspěšnějších týmů postoupí do Playoff. Grandfinále pak proběhne na turnaji DreamHack Summer 2014 ve švédském Jönköpingu. Tým, který v každé divizi skončí poslední, se bude muset pro příští ročník DramLeague rekvalifikovat…

Článek

DOTA 2  plameny s nápisem

Rozpis zápasů a jízdní řád DOTA 2 na COOLu

Od 3. března běží na webu Prima COOL nejprestižnější DOTA 2 liga světa – mezinárodní DreamLeague. Jaké zápasy na vás čekají? Kdo se s kým kdy utká? Začínáme v 18.30!

DreamLeague na COOLu

Na webu COOLu budeme celou ligu nejen on-line přenášet, ale také vám nabídneme všechny zápasy zpětně ve speciální sekci na webu PrimaPLAY. Zatímco on-line přenosy budeme přenášet v originále s těmi nejlepšími světovými komentátory, záznamy budou komentované předními českými komentátory DOTA 2. Proč jsme se rozhodli k tomuhle kroku? To se dozvíte TADY.

Kromě samotných videí se budeme na webu turnajům věnovat i jinak. Zahrneme vás záplavou článků, rozhovorů s experty i komentátory, analýzami zápasů a dalším zajímavým obsahem.

Článek

games1

Počítačové hry z nás dělají lepší lidi. Platí to i pro drsné střílečky

Počítačové hry představují pro spoustu lidí zlo. Nejnovější výzkumy však ukazují i jejich přínos. A není vůbec malý...
První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Letem světem Foto:
09:15 10:25
19%
DNES V TVPast na mastodonta Foto:
20.00
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVGrandhotel Budapešť Foto:
20.15
DNES V TVRocky V Foto:
22.20
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35

reklama

\n