reklama

Sex s roboty: V islámské zemi rozhodně nebude. Proč?

Chtěli byste mít sex s robotem? Foto: Chtěli byste mít sex s robotem?Foto: All

Sex s roboty? Ano, ale ne v Malajsii...

Do sporu s úřady se dostali pořadatelé konference nazvané Sex s roboty, která se měla od 16. do 19. listopadu konat v Malajsii. Malajsijský generální policejní inspektor Khalid Abu Bakar konferenci označil za nelegální a varoval organizátory, že proti nim policie zakročí, pokud v jejích přípravách budou pokračovat, informoval místní tisk.

"Varuju organizátory, aby podobné konference v Malajsii nepořádali," prohlásil Khalid, podle něhož jsou takové akce "směšné". "Na sexu a robotech není nic vědeckého!" dodal na tiskové konferenci v Kuala Lumpuru. "V Malajsii je přestupkem i anální sex, natož sex s roboty," zdůraznil. Podobná konference je podle něj v rozporu s konzervativními hodnotami země a podporuje "zvrácenou kulturu".

Konference se má zabývat takovými otázkami, jako jsou emoce robotů, humanoidní roboti, klonovaní roboti, roboti pro zábavu, robotická osobnost či inteligentní sexuální hračky. Předsedat jí má profesor Londýnské univerzity Adrian Cheok a výkonný šéf firmy Intelligent Toys Limited David Levy, který je autorem knihy tvrdící, že roboti v budoucnu budou schopni vytvářet vztahy s lidmi.

ČTK

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Lov Foto:
02:05 02:55
80%
DNES V TVPod hladinou Foto:
21.10
DNES V TVHombre Foto:
20.15
DNES V TVVetřelec vs. Predátor Foto:
22.40
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVSoukromé očko Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama

\n