reklama

Chcete 100 000 Kč? Tak natočte tříminutové video

soutěž o vědecké video Foto: soutěž o vědecké videoFoto: archiv

Tříminutové vědecké video vás vynese nahoru. Nevěříte? Tak čtěte dál a uvěříte.

V Nadačním fondu Neuron fandíme popularizaci vědy a výzkumu. A protože víme, jak fascinující věda může být, hledáme autory, kteří kreativně upozorní na určitý vědecký problém nebo fenomén a představí jej široké veřejnosti. Autora nejlepšího vědeckého videa odměníme částkou 100 000 Kč.

Letos je možné se přihlásit až do 15. ledna 2017. Šanci na úspěch mají audiovizuální snímky do tří minut, které podněcují zvědavost a touhu poznávat.

A kdo už to u nás vyhrál?

• Video Haliny Šimkové, které zbořilo zastaralá klišé a odhalilo současné možnosti i blízkou budoucnost atraktivního oboru forenzní genetiky.

• Kateřina Traburová se svým týmem ukázala o rok dříve psychoneuroimunulogii, nový a rychle se rozvíjející vědní obor, a zároveň upozornila na téma, které oslovuje společnost dnešní doby.

• A první vítěz soutěže, Petr Jan Juračka, představil fascinující svět pod vodou a spolu s ním obor limnologie, který nám může mnohé povědět o tom, jaké podmínky panovaly v jednotlivých obdobích vývoje Země.

Budeme rádi, pokud nám pomůžete naši výzvu šířit dále, aby se o možnosti naší podpory dozvědělo co nejvíce vědců a filmařů. Čím více přihlášených projektů, tím kvalitnější vítěz. :)

VĚDA – KAMERA – AKCE!

Ukažte veřejnosti, jak fascinující věda může být. Přihlaste se do soutěže #NeuronZOOM od @CenaNeuron, propojte svět audiovize a vědy, a vyhrajte 100 000 Kč. Pomozte podněcovat zvědavost a touhu poznávat. Vědecké video není věda. Anebo je? :)

Více informací na www.cenaneuronprimazoom.cz

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVVelký Foto:
20.15
DNES V TVDoktor Jekyll a pan Hyde Foto:
22.25
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45

reklama