reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 x předplatné časopisu Naše příroda a 5 x kalendář Voda v krajině 2017

Zubatý dravec českých vod Foto: Zubatý dravec českých vodFoto: Miroslav Brát

Znáte dobře českou přírodu? Rádi obdivujete klenoty naší krajiny a chcete vědět, jaké živočišné druhy a rostliny při svých toulkách potkáváte? Je tu soutěž pro vás!

Časopis Naše příroda je ideálním společníkem všech milovníků přírody, vychází již 9. rokem a 1 x za dva měsíce přináší čtenářům populárně-naučné články o přírodní rozmanitosti České republiky a okolních států. V letošním roce se v redakci zaměřili na téma Voda v krajině. Všichni víme, že voda je součástí našich životů, dává život rostlinám, zvířatům i nám, lidem. Přesto si málo uvědomujeme, jak je vzácná. Připomínejme si to každý den prostřednictvím umění fotografie v kalendáři Voda v krajině 2017, naleznete v něm nejen krajinky, ale především také snímky znázorňující důležitost vody, jakožto životního prostředí mnoha vzácných živočichů. 

Rádi byste získali předplatné časopisu nebo krásný kalendář? Ve spolupráci s časopisem Naše příroda jsme pro všechny diváky televize Prima ZOOM přichystali soutěž o 5 x roční předplatné a 5 x kalendář Voda v krajině 2017! Stačí nejpozději do 18. prosince 2016 zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku: Jakého tvora vidíte na fotografii?

Nápovědu naleznete na www.nasepriroda.cz a www.facebook.com/nasepriroda, tento vydařený snímek je součástí kalendáře Voda v krajině 2017. Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme hodně štěstí – tenhle dárek totiž opravdu stojí za to vyhrát!

Podrobná pravidla si můžete přečíst na našem webu.

ODPOVĚDI PIŠTE DO SOUTĚŽNÍHO FORMULÁŘE

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama