reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 x předplatné časopisu Naše příroda a 5 x kalendář Voda v krajině 2017

Zubatý dravec českých vod Foto: Zubatý dravec českých vodFoto: Miroslav Brát

Znáte dobře českou přírodu? Rádi obdivujete klenoty naší krajiny a chcete vědět, jaké živočišné druhy a rostliny při svých toulkách potkáváte? Je tu soutěž pro vás!

Časopis Naše příroda je ideálním společníkem všech milovníků přírody, vychází již 9. rokem a 1 x za dva měsíce přináší čtenářům populárně-naučné články o přírodní rozmanitosti České republiky a okolních států. V letošním roce se v redakci zaměřili na téma Voda v krajině. Všichni víme, že voda je součástí našich životů, dává život rostlinám, zvířatům i nám, lidem. Přesto si málo uvědomujeme, jak je vzácná. Připomínejme si to každý den prostřednictvím umění fotografie v kalendáři Voda v krajině 2017, naleznete v něm nejen krajinky, ale především také snímky znázorňující důležitost vody, jakožto životního prostředí mnoha vzácných živočichů. 

Rádi byste získali předplatné časopisu nebo krásný kalendář? Ve spolupráci s časopisem Naše příroda jsme pro všechny diváky televize Prima ZOOM přichystali soutěž o 5 x roční předplatné a 5 x kalendář Voda v krajině 2017! Stačí nejpozději do 18. prosince 2016 zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku: Jakého tvora vidíte na fotografii?

Nápovědu naleznete na www.nasepriroda.cz a www.facebook.com/nasepriroda, tento vydařený snímek je součástí kalendáře Voda v krajině 2017. Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme hodně štěstí – tenhle dárek totiž opravdu stojí za to vyhrát!

Podrobná pravidla si můžete přečíst na našem webu.

ODPOVĚDI PIŠTE DO SOUTĚŽNÍHO FORMULÁŘE

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVHonba za diamantem Foto:
20.15
DNES V TVPytel kostí Foto:
22.25
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJste to, co jíte Foto:
21.30

reklama

\n