reklama

Návrat lvího krále: krásný přírodní dokument dnes na ZOOMu!

Návrat lvího krále Foto: Návrat lvího králeFoto: All

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je sobota na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!

Můžete se těšit na premiérové dokumenty z bloků nazvaných Úchvatná říše zvířat a Odkaz dávných civilizací. V každém bloku uvidíte vždy dvě zajímavé novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Úchvatná říše zvířat

20:00 David Attenborough: Život v oblacích (1)

První letci David Attenborough se tentokrát rozhodl prozkoumat vývoj létání zvířat. Vydejte se spolu s ním na výpravu za prvními okřídlenými tvory, kteří se vynořili z vody, za létajícími obratlovci či nočními tvory… Britský dokumentární seriál (2014)

21:10 Návrat lvího krále

Chov divokých zvířat v zajetí je ve světě čím dál méně přijatelný. Jen v Evropě žije v zajetí přibližně 2000 kočkovitých šelem. Hildegard Pirkerová, ošetřovatelka lvů z bývalého rakouského Safari Parku, se rozhodla, že velkým kočkám, odsunutým ze zoologických zahrad, cirkusů i soukromých chovů, poskytne lepší život… Německý dokument (2014)

 

Odkaz dávných civilizací

22.05 Život ve starověku (1)

Tajemství Velké pyramidy Poznejte spolu s tvůrci život ve starověku. Nechejte se provést tajemstvím Velké pyramidy, chrámu Angkor Wat, Machu Picchu či Velikonočního ostrova… Americký dokumentární seriál (2011)

23.05 Druhé Pompeje: Život a smrt v Herculaneu

V těsné blízkosti legendárních Pompejí leží ještě mnohem lépe zachovalé římské město Herculaneum. Sopečný popel z blízkého Vesuvu tam zakonzervoval domy i s lidmi a jejich majetkem. Zbytky města byly ukryty dvacet pět metrů pod zemí. Nyní vydávají nevšední svědectví o životě běžných římských občanů… Britský dokument (2013)

Vysílací schéma:

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

    
     
     
     
     
     
     
     
První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35

reklama