reklama

Do fascinující říše parazitů se vydáte dnes se ZOOMem!

Tasemnice jsou třídou bezobratlých živočichů, patřící do kmene ploštěnci, kteří žijí parazitickým způsobem života. Je známo zhruba 5000 druhů tasemnic, jež parazitují u všech skupin obratlovců Foto: Tasemnice jsou třídou bezobratlých živočichů, patřící do kmene ploštěnci, kteří žijí parazitickým způsobem života. Je známo zhruba 5000 druhů tasemnic, jež parazitují u všech skupin obratlovcůFoto: All

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!

Středa patří v našem programu dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit nejprve na programový blok Fascinující příroda a poté na oblíbený Drsný svět. 

 

Fascinující příroda

20.00 Síla života II (2)

Evoluce je mocná čarodějka. Poznejte síly, které utvářely život v různých částech naší planety. Na Novém Zélandu, Madagaskaru či v Japonsku… Americký dokumentární seriál (2008)

21.05 Divoká Vídeň

Rakouská metropole Vídeň má také svou divočinu. Obyvateli této divočiny jsou volavky popelavé, různí obojživelníci, užovky, ryby a především bobři. Nivy v okolí Dunaje, jež byly ponechány svému přirozenému vývoji, jsou osídlovány živočichy, kteří zde nachází svůj nový domov… Rakouský dokument (2015)

 

Drsný svět

22.10 Kritická situace (9)

Extrémní dramatické události, při kterých se lidé ocitli v ohrožení života. Mnohé z nich vstoupily do dějin a vyžádaly si záchrannou operaci… Britský dokumentární seriál (2007)

23.15 Říše parazitů

Pro většinu lidí jsou paraziti odporní. I slovo parazit je urážka. Jsou to však výjimeční tvorové a patří k nejúspěšnějším na naší planetě. Mezi člověkem a parazity existuje složitý vztah… Britský dokument (2014)

 

Schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře.

   
   
   
   
   
   
   
   
První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama