reklama

Závrať! Fotky milovníků výšek nahánějí hrůzu. A okouzlují

Šanghaj z nejvyšší budovy ve městě  Foto: Šanghaj z nejvyšší budovy ve městě Foto: All

Není koníček jako koníček. Nad fotkami od šachistů byste asi takhle nadšení nebyli…

Poznávat svět je úžasné. Jenže drtivá většina lidí (alespoň podle statistik) projíždí stále stejná místa a stále stejným způsobem. To dva mladí Rusové mají vlastní originální recept.

Jmenují se Vadim Machorov a Vitalij Raskalov. A svět zkoumají zásadně z vrcholků těch nejvyšších a současně nejslavnějších budov. Svůj koníček provozují už řadu let, ale pořádně se o nich začalo mluvit až před týdnem.

To se totiž vydali do Číny a vyšplhali, samozřejmě zcela nelegálně, na vrcholek druhé nejvyšší stavby světa – zatím rozestavěného mrakodrapu. Tady jsou fotografie z jejich neskutečné akce:

Jenže mladíci už toho mají za sebou mnohem víc. Po celém světě jezdí už dlouho a vylezli na pořádnou řádku mrakodrapů, věží a dalších závrať vyvolávajících staveb. Přesvědčte se, jestli byste nedostali závrať:

Paříž Foto: http://dedmaxopka.livejournal.com/PařížFoto: http://dedmaxopka.livejournal.com/Pyramidy Foto: http://dedmaxopka.livejournal.com/PyramidyFoto: http://dedmaxopka.livejournal.com/Paříž Foto: http://dedmaxopka.livejournal.com/PařížFoto: http://dedmaxopka.livejournal.com/

Více se o této dvojici a jejich zálibě dozvíte na jejich webu. Pochopíte tam také, že jim nejde jen o adrenalin, ale současně rádi odhalují krásu měst, která nám často zbytečně uniká.

 

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Megaopravy Foto:
04:20 05:25
24%
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15

reklama