reklama

Výprava do fascinujících mangrovů. Dnes večer na ZOOMu

V poslední době jsou tato rostlinná společenstva ohrožována hlavně nadměrnou těžbou cenných dřev a dále hromaděním PET lahví a jiných odpadů Foto: V poslední době jsou tato rostlinná společenstva ohrožována hlavně nadměrnou těžbou cenných dřev a dále hromaděním PET lahví a jiných odpadůFoto: Thinkstock

Čtyři premiérové dokumenty na dnešní den – to je středa na ZOOMu. Přečtěte si, na co se můžete dnes těšit!

Aby byl ZOOM ještě zajímavější a aby vás dokumenty ještě víc bavily, připravili jsme na ZOOMu od května nové programové schéma. Středa v něm bude věnována dvěma programovým blokům.

Můžete se těšit na úplně nový programový blok Zločin pod lupou a pak na oblíbenou Fascinující přírodu. V každém bloku uvidíte dvě novinky. A co na vás čeká konkrétně?

Blok Zločin pod lupou:

17.50 Zločiny za hranou (7)

Zločiny, které se opravdu staly, a skutečné vyšetřování. Poznejte, kdo a proč zavraždil prostitutku u španělského pobřeží, kdo zavinil násilnou smrt tří lidí na výsostném území Vatikánu a kdo se nechal k zabíjení inspirovat vlastním románem… Americký dokumentární seriál (2011)


18.55 Prvních 48 hodin (12)

Nahlédněte do práce detektivů v prvních 48 hodinách vyšetřování těch nejzávažnějších zločinů. Pokud se v tomto termínu nepodaří najít stopu nebo nějaké vodítko, šance na dopadení pachatele se rychle zmenšuje… Americký dokumentární seriál (2004)


Blok Fascinující příroda

20.00 Nespoutaná Čína s Nigelem Marvenem (6)

Čína je obestřená mnoha záhadami a tajemstvími. S rozlohou téměř milion kilometrů čtverečních je čtvrtou největší zemí světa. A také jednou z nejrozmanitějších... Na sedmi procentech zemské pevniny najdete úchvatné travnaté pláně, pouště, vysoké hory i džungle. Výmluvný je fakt, že na severu potkáte soby a na jihu slony. Žije tu půl miliardy lidí a na některých místech je hlava na hlavě. V této dokumentární sérii ale objevíte se známým cestovatelem a milovníkem přírody Nigelem Marvenem také odlehlé a skryté kouty. Odhalí vám svět plný zvířat, úžasných scenerií i pozoruhodných zvyklostí, který dosud nikdo nenatočil.

21.00: Tajemství mangrovů

Zavítejte do jihovýchodní Afriky, kde se nacházejí mangrovové lesy s jedinečnou faunou a flórou, a poznejte život zdejších zvířat… Americký dokument (2009)


Nové schéma

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabízí dokumentární skvosty především z produkce BBC, National Geographic, Discovery či ZDF, ale i jiné, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta dokumentů je divákům představena v české televizní premiéře. 14 tematických premiérových bloků bude pevně ukotveno tak, že od pondělí do neděle uvidíte vždy 2 novinkové bloky denně od 18.00 do 20.00 a od 20.00 do 22.00 hod. se zaměřením na:

premiérové bloky

18.00–20.00

20.00–22.00

pondělí

Volání divočiny

Největší katastrofy

úterý

Cestovatelé a dobrodruzi

Po stopách historie

středa

Zločin pod lupou

Fascinující příroda

čtvrtek

Tajemství Země a vesmíru

Zaostřeno na války

pátek

Záhady a konspirace

Úžasné oceány

sobota

Odkaz dávných civilizací

Úchvatná říše zvířat

neděle

Zázraky vědy a techniky

Ztracený svět dinosaurů

 

Po postupném přechodu na nové schéma bude celodenní struktura vysílání vždy 2x dva dvouhodinové bloky: 6–10 h, 10–14 h, 14–18 h, 18–22 h, 22–2 h a 2–6 h ráno.

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Stonehenge Foto:
12:50 13:55
88%
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVSpratci na zabití Foto:
20.15
DNES V TV
22.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama

\n