reklama

Potápění u sopky žraloků. Večer na ZOOMu

Potápění u žraločí sopky Foto: Potápění u žraločí sopkyFoto: All

Protože jsou oceány tak daleko a jsou pro nás tak exotické, milujeme je. Jen málokdo z nás má ale možnost poznat jejich podivné obyvatele na vlastní oči.

Také dnes večer budeme pokračovat v premiérách se seriály o mořích, oceánech a jejich barvitých, nebezpečných i děsivých obyvatelích. Překvapivá zjištění čekají na lidstvo nejen v hlubokém vesmíru, ale i v hlubinách mořských. Stále jich mnoho zbývá – vždyť oceány pokrývají 71 % naší planety a probádat jsme jich zatím dokázali jen 5 %! Vydejte se na vizuálně úchvatnou výpravu a poznejte oceány jako nikdy dříve.

Navštívíte hlubiny, budete se bát o životy filmařských štábů i roztomilých barevných rybek. Potkáte žraločí obry, agresivní medúzy,

Hezký večer s prémiovými dokumenty na Prima ZOOM!

Tichomořské hlubiny (1)

Tip dramaturga: Mark Degruy se potápí v mořské rezervaci v Tichém oceánu. Zdejší vody kolem Kokosového ostrova, který je špičkou vulkánu, působí jako učiněný magnet na živočichy, kteří sem připlouvají za potravou. A průzračné vody plné fantastických živočichů jsou zase rájem pro žraloky – ti jsou tu neomezenými vládci, kteří nemají konkurenci. Staňte se svědky jejich zuřivého hodování a kochejte se vpravdě dechberoucími záběry…
Pavel Němec
Tým hloubkových potápěčů se vydává do neprobádaných hlubin, kde se skrývají vraky válečných lodí nebo dosud neobjevené druhy živočichů… Britský dokumentární seriál (2006). Dnešní díl se jmenuje Válečné vraky.

Modrá planeta (5)

Vydejte se do málo probádaných podmořských hlubin v různých zeměpisných pásech, kde žijí podivní živočichové v mnohdy extrémních podmínkách. Korálové útesy, ledový oceán nebo moře mírného pásu odkryjí svá tajemství… Britský dokument (2001)

Potápění u žraločí sopky

Mark Degruy se potápí v mořské rezervaci v Tichém oceánu. Zdejší vody kolem Kokosového ostrova, který je špičkou vulkánu, jsou bohaté na živočichy. Připlouvají sem i zajímavé druhy žraloků... Britský dokument (2004)

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

FOTO: NOAA

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVJunior Foto:
20.15
DNES V TVPařížská blbka Foto:
22.30
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJste to, co jíte Foto:
21.30

reklama