reklama

Pátek 8.února: Se ZOOMem pod hladinu oceánů

FOTO: Thinkstock Foto: FOTO: ThinkstockFoto: All

Oceány, moře a život pod hladinou vás bavily už minulý týden - tak dnes můžete sledovat novou várku premiér z podmořského světa.

Protože jsou oceány tak daleko a jsou pro nás tak exotické, milujeme je. Jen málokdo z nás má možnost poznat jejich podivné obyvatele na vlastní oči. A právě od toho jsou tu dokumenty na Prima ZOOM.

Dnes večer budeme pokračovat v premiérách se seriály, které začaly už minulý týden, ale uvidíte i některé nové dokumenty. Nemusíte se bát, díly na sebe přímo nenavazují - jde jen o epizody, které zkoumají mořský život pokaždé z jiného úhlu. Hezký večer s prémiovými dokumenty na Prima ZOOM!

Tip šéfredaktora:               Žraloci, to je moje! Jsou děsiví a současně krásní - ale hlavně se o nich točí úžasné dokumenty. A "Shark men" neboli Lovci žraloků patří k těm úplně nejlepším!.     Tomáš Karlík Mořští velikáni (Ocean giants) (2/3)
Unikátní série BBC, která sleduje velryby a delfíny a odhaluje dosud nepoznané aspekty jejich života. V druhém díle se zaměříme na delfíny, kteří jsou považováni za nejinteligentnější obyvatele naší planety, hned po člověku. Diváci budou svědky toho, jak delfíni spolupracují při lovu kořisti i toho, jaké mezi nimi panují společenské vazby a sociální “etiketa”.

Potápění v Karibiku (Dive Carribean) (1/1)
Rekordmanka v potápění bez použití přístrojů, Tanya Streeter, nás provede podmořským životem v Karibském moři. Během svého dvě minuty trvajícího ponoru u překrásného korálového útesu se mimo jiné setká i s kapustňákem.

Potápění u Galapág  (Dive Galapagos) (1/1)
Rekordmanka v potápění bez použití přístrojů, Tanya Streeter, nás provede podmořským životem u ostrovů Galapágy. Vedle unikátního kormorána, který neumí létat, a trpasličích tučňáků uvidíme i želvy, které umí zadržet dech na 4 hodiny.

Lovci žraloků (Shark Men) (2/11)
Velký bílý žralok je jeden z nejobávanějších predátorů naší planety. Dosahuje rychlosti 40 km/h, váží přes dvě tuny a v jeho tlamě se ježí tři sta ostrých zubů. Posádka odážných rybářů a vědců si dala za cíl prohloubit naše znalosti o tomto vládci oceánu – po celém světě žraloky pronásledují, aby je mohli po velkém boji vylovit, očipovat a poté vypustit zpátky.

Anketa

Na jaký pořad na ZOOMu se 8. února těšíte nejvíc?

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVCizinka Foto:
22.20

reklama