reklama

Nejlepší dokumenty zadarmo na webu Prima Play

FOTO: Thinkstock Foto: FOTO: ThinkstockFoto: www.iprima.cz

Prima ZOOM plní sliby a ode dneška uvidíte většinu televizních dokumentů také na našich internetových stránkách. Zadarmo!

Líbil se vám některý z dokumentů na ZOOMu tolik, že byste ho chtěli vidět ještě jednou? Anebo jste jeho vysílání nestihli a teď trpíte, že ho už nikdy neuvidíte? S tím je teď konec – videa budou i na našem webu.

Prima ZOOM je vícekanálová televizní stanice. Její neoddělitelnou součástí je i web, který právě čtete. A právě na něm budeme ode dneška přinášet většinu filmů, které byly odvysílané v televizi. Jak to bude vypadat?

Nejlepší dokumenty na webu

K asi 75-80 procentům dokumentů odvysílaných v televizi máme i internetová vysílací práva. Můžeme však tyto pořady dát na naše stránky teprve po třetím odvysílán í v televizi – to je zpravidla šest dní po televizní premiéře. Pravidlo je tedy jednoduché:  Když se vám něco bude v televizi při premiéře líbit, o šest dní později to bude na našem webu, a to v sekci VIDEA.

O tom, jaké novinky v našem archivu najdete, budeme informovat jak na webu, tak na Facebooku. Také se to dozvíte z injektáží na konci dokumentů – u těch, které jsou už na webu, se to vždy dočtete.

Dnes přicházíme s prvním šesti celými dokumenty, do archívu budou přitékat postupně, s tím, jak je budeme pouštět na web. Uvidíte tyto dokumentární bomby:

Puma americká


Do nitra tropické Číny

Krokodýli na řece Katuma

Mořští velikáni

Bizarní obyvatelé moří

Lovci žraloků

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Životodárný spánek Foto:
02:55 03:45
90%
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama