reklama

Neděle 10. března: Se ZOOMem do vesmíru a za dinosaury

FOTO: Thinkstock Foto: FOTO: ThinkstockFoto: All

Neděle, to je na Prima ZOOM den zasvěcený poznání naší planety a celého vesmíru.

Kdo má rád vesmír a chce odhalovat jeho tajemství a záhady, ten si dnes na programy Prima ZOOM doslova smlesne.

Připravili jsme pro vás opět tři špičkové poznávací filmy, které vám otevřou cestu do úplně nových světů.

Kriminálka Jurský park (2)

Tip šéfredaktora:                    Co jiného dnes doporučit, než druhý díl Kriminálky Jurský park? Úžasný novozélandský dokumenet parádně kombinuje detektivku a pseudohistorický dokument...            Tomáš Karlík Rekonstrukce mozku tyranosaura Jak vypadali dinosauři ve skutečnosti? Dodnes jsme byli odkázáni většinou jen na svou fantazii. Doktor Phil Manning však využije nejmodernější kriminalistické postupy a počítačové modely, aby nám představil, jak vypadali, chodili a žili doopravdy… Novozélandský dokumentární seriál (2011).

Zázraky sluneční soustavy (4)

Říše Slunce Poznejte zblízka jednotlivé planety naší soustavy, a to včetně teorií o jejich vzniku, popisu atmosférických podmínek a s tím související možnosti vzniku života... Britský dokumentární seriál (2010)

Do hlubin Země (3)
Půda pod našima nohama se může jevit jako pevná, ale nic nemůže být vzdálenější pravdě. Každou sekundou se mění a hýbe. Cesta do útrob Země odhalí, proč tomu tak je… Britský dokument (2011)

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky - tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Cesta k Marsu Foto:
01:15 02:10
14%
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15

reklama

\n