reklama

Legendární Steve Irwin dnes svede bitvu s krokodýly. Na ZOOMu!

Steve Irwin, Lovec krokodýlů Foto: Steve Irwin, Lovec krokodýlůFoto: All

Skvělé dokumenty budou pokračovat také dnes – tentokrát se budeme věnovat říši zvířat.

Soboty patří na televizní stanici Prima ZOOM tradičně tématu Zázraky říše zvířat. Dnes to ale bude opravdu výjimečné: přinášíme totiž rovnou dvě legendy: Davida Attenborougha a Steva Irwina!

Tři premiérové dokumenty, které dnes večer uvidíte, vás zavedou na místa, kde žijí tvorové, o jejichž existenci jste nejspíš nikdy neslyšeli. A také vám představí už známá zvířata z té neznámé stránky.

Všechny tři premiérové pořady, které poběží od 20.00 hod., jsou vhodné pro celou rodinu. Kromě radosti z krásy okolního světa přinášejí také poznatky, které nikdy nezapomenete.

Zázračná planeta (5)
Tip dramaturga: Lovec krokodýlů Steve Irwin cestuje po exotických místech světa i doma po Austrálii a představuje divákům různé druhy krokodýlů a další životu nebezpečná zvířata… Přinášíme poslední sezony slavné série, které Irwin dokončil pouhé dva roky před svou smrtí.
Pavel Němec
Poznejte s Davidem Attenboroughem naši planetu od pólu k pólu, od pouští po džungle, od horských výšin až po mořské hlubiny… Britský dokumentární seriál (2006).

Boj o přežití (12)

Nahlédněte prostřednictvím unikátních záběrů do života různých druhů zvířat – ať už tygří rodiny, která se právě rozrostla o tři mláďata, skupiny šimpanzů či mladého vydřího samce… Britský dokumentární seriál (2010)

Steve Irwin: Lovec krokodýlů (4)

Legendární lovec krokodýlů Steve Irwin cestuje po exotických místech světa i doma po Austrálii a představuje divákům různé druhy krokodýlů a další životu nebezpečná zvířata… Australský dokumentární seriál (2001)

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVJunior Foto:
20.15
DNES V TVPařížská blbka Foto:
22.30
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJste to, co jíte Foto:
21.30

reklama