reklama

Jak se cítí člověk v oku bouře? Dnes na ZOOMu!

V oku bouře Foto: V oku bouřeFoto: All

Pondělí, to je na Prima ZOOM den zasvěcený poznání těch nejhorších katastrof, které málem zničily celou Zemi.

Katastrofy v nás vyvolávají strach, obavy, děs. Ničí majetky lidí, ale někdy i celé civilizace. Docela často však také mění svět k lepšímu. A právě katastrofy jsou tématem pondělního bloku na Prima ZOOM.

Připravili jsme pro vás opět tři špičkové dokumenty. Tentokrát se u nich asi budete trošku bát – ale také vám ukážou, že bez katastrof není pokroku...

 

Vteřiny před katastrofou (7)
Seznamte se prostřednictvím počítačové animace s tím, co předcházelo nejznámějším přírodním katastrofám, stejně jako neštěstím, jimž byl na vině člověk…

Smrtící planeta (2)Tip šéfredaktora:                  Co nám vlastně od přírody hrozí nejvíc? Podívejte se na Smrtící planetu - poznáte tak sami rizika těch nejhorších katastrof.          Tomáš Karlík

O některých místech na světě vědci spekulují jako o možných epicentrech přírodních katastrof nedozírných rozměrů. Megatsunami nebo megazemětřesení můžou zničit celá města nebo i státy. Vědci vedou spory o tom, zda k nim skutečně může dojít a kdy… Americký dokument (2010).

V oku bouře (2)
Hurikány nás děsí i fascinují zároveň. Co všechno o nich víme a jak informace získáváme? Jak velké škody dokážou napáchat a co je jejich příčinou? Německý dokument (2005)

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

První pražské slůně živě ze ZOO Praha
TV PROGRAM
Poslední ráj orangutanů Foto:
02:40 03:30
34%
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVPeriskop nahoru a dolů Foto:
20.15
DNES V TVZátah: Vykoupení Foto:
22.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35

reklama