reklama

Čtyřicet dva pokusů o vraždu Hitlera. Sledujte dnes na ZOOMu

Hitler_and_Mussolini_June_1940 Foto: Hitler_and_Mussolini_June_1940Foto: All

Zaostřeno na války – to je blok, který vás zavede do těch nejstrašlivějších konfliktů všech dob.

Válku asi nechce nikdo zažít, ale stejně nás ty největší válečné konflikty nepřestávají fascinovat. A my vás zavedeme přímo do těch nejděsivějších.

Ať muži, nebo ženy – dnes se máte rozhodně na co těšit. Většina dokumentů je zaměřená na II. světovou válku, ale podíváme se na fenomén válek i z trochu širší perspektivy. A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na Adolfa Hitlera, tentokrtá se budeme věnovat pokusům o jeho zabití. A že jich bylo! Hezký večer s premiérovými dokumenty na Prima ZOOM!

Tip šéfredaktora:                  Zabít nejlépe střeženého muže na světě, to chtělo opravdovou odvahu. Kdo byli muži, kteří se toho odvážili? Sledujte druhý díl série Chtěli zabít Hitlera!                   Tomáš Karlík Chtěli zabít Hitlera (2)
Seriál dokumentuje aktivity, které byly za druhé světové války namířeny proti Hitlerovi. Jen pokusů o atentát proběhlo dvaačtyřicet... Německý dokumentární seriál (2004)

Bojovníci 2. světové války (Gladiators of World War II) (8/13)
Seriál detailně rozebírá elitní bojové jednotky, které se na různých stranách účastnily největšího ozbrojeného konfliktu v lidských dějinách. Dobové záběry i rozhovory s pamětníky divákům přiblíží např. německé Waffen-SS, japonské letce kamikaze, britské „pouštní krysy“, speciální jednotky SAS, australské a novozélandské sbory ANZAC bojující v Libyi…

Bitevní strategie a taktiky
(Battleplan) (8/18)
Jak se vyvíjely moderní válečné strategie v průběhu 20. století, v čem spočívají, jaké jsou jejich výhody a nevýhody, kde byly použity a s jakými výsledky? Od první světové války až po invazi do Iráku, od obojživelných operací po guerillový boj. Špičkový seriál pro všechny, kdo se nespokojí s povrchním výkladem – po téhle bitvě může být opravdu každý generál. Seriál zdobí skvělé záběry z akce i přehledná vysvětlující grafika.

 

Televizní program kanálu Prima ZOOM najdete TADY.


Jak naladit Prima ZOOM? Podívejte se na video!

Jak bude vypadat další vysílání ZOOMu?

Programová skladba televizního kanálu Prima ZOOM nabídne dokumentární skvosty především z produkce takových prestižních stanic, jako jsou BBC, National Geographic, ZDF nebo třeba Discovery.

Kromě nich ale budete moci sledovat i pořady dalších producentů, které v takové koncentraci nikde jinde nenajdete. Spousta těch nejkvalitnějších dokumentů bude divákům představena v české televizní premiéře.
Vysílání ZOOMu bude rozděleno na různé tématické bloky – tak, aby si každý divák našel právě "svůj" den. Těchto sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách v hlavním vysílacím čase, tedy od 20.00 hodin do 23.00 hodin.

Temný kraj
TV PROGRAM
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVJunior Foto:
20.15
DNES V TVPařížská blbka Foto:
22.30
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJste to, co jíte Foto:
21.30

reklama